Beszélgessünk a reális tarifáról! > Tarifa kérdés.

Mibe is kerül nekünk ez a taxi vállalkozás!

<< < (2/2)

to1:
Szia Taxis !

Ezt szépen leírtad.

Nem tudom, hogy a hivatalos út a rövidebb vagy a hátra lev? id?.

Minden esetre nem tud versenyezni az adófizet? vállalkozó a semmit nem fizet?
rendszámbérl?kkel. Illetve ez így nem teljesen igaz, mert nekik ugye már nincsen
semmijük......

Csak szólíts meg és megyek Veled! Nem én állok a Te oldaladon, Te állsz az
enyémen!

Üdv. to1

Köcsög taxis:
Szevasz to1!

Megszólítottalak, hiszen itt vagy már te is, ha úgy gondolod, hogy van rá remény akkor írj magadért egy levelet a vállalkozásod nevében az illetékes hivatal felé, és már is kettőt kapnak, a válaszokat megosztjuk egymással, ahogy szükség lesz rá akkor azonnal összevonjuk majd az erőinket. Ha az enyém elkészül akkor úgy is kiteszem nyilvánosan! Minél több ilyen levél lesz, annál jobban n? majd mindenki esélye az életben maradásra.

Ki kinek áll az oldalán az ebből a szempontból teljesen mellékes, egy lényeg, hogy egy irányba hajtsunk ami saját sorsunk jobbá tételét szolgálja. ... és figyeld a fórumot, ha van valami jó ötleted oszd meg velünk!

to1:
Szia Taxis !

Rendben. Én is így gondolom.  A közös problémákat közösen kellene megoldani, mert egyénenként ez nem tud működni. Lásd tarifa.... stb.

Persze a bölcsek kövét én sem őrzöm.

Szeptemberben, függetlenül attól, hogy lesz e bármi konkrétum a jövővel kapcsolatban
tájékoztatlak Téged a saját elgondolásaimról.

Itt vagy megint nem lesz semmi vagy nagyon durva lesz. Tarlós urat meglepte, hogy a
taxisok 80 százaléka nem fizet ipa t.  Ha a meglepődése lesz az irány ,akkor nem sok taxi marad a pályán.
Üdv. to1

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése