A A A A
Szerző Téma: Reptéri tenderek ide vagy oda!  (Megtekintve 16298 alkalommal)

Nem elérhető Köcsög taxis

  • Adminisztrátor
  • Ifjonc
  • *****
  • Hozzászólások: 84
  • Népszerűség: +11/-0
  • Nem: Férfi
  • Driver
  • Szempont: 0
    • Profil megtekintése
  • Céges / Mezítlábas: Mezítlábas
Reptéri tenderek ide vagy oda!
« Téma Start: 2010 December, 23, 00:38:14 »
0
Itt két érdekes kis cikket ajánlanék politika mentesen, azok figyelmében akik még nem olvasták esetleg! :-\

Katt ide 1!

Katt ide 2!


Számunkra az egészben talán az lehet egy kissé megnyugtató, hogy másnak is feltűnik, persze nem teljesen ugyanazon szempontok alapján, a reptér megpályáztatása körüli zavaros homályos dolgok összessége. (legalább is engem megnyugtat egy kicsit!)
A saját részemről csak azt a kis gondolatmenetet fűzném hozzá, ha a beszállóhelyek területe amit már többször hangoztatottan hallottam itt-ott, hogy nem Budapest területéhez tartozik, (itt gondolom a 2 terminálra értik) ...akkor hogyan adta azt tovább üzemeltetésre harmadik félnek a Taxiállomás Kht. jogszerűen ami nem az övé.„1. § (1) Az önkormányzati rendelet hatálya a főváros közigazgatási területén belüli közterületekre terjed ki.”

A mostanában kialakult reptéri pályázat körül, az a megítélésem, hogy taxis szempontból csak annyi történt, az ott dolgozók zsebéből még több pénz húznak ki és más a közvetítő, valamint a taxisok nagy része átmatricázta a gépkocsiját aztán ugyanonnan dolgozik tovább.
« Utoljára szerkesztve: 2019 Június, 21, 01:33:02 írta Köcsög taxis »

Nem elérhető Egér

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Népszerűség: +0/-0
  • Nem: Férfi
  • Driver
  • Szempont: 0
    • Profil megtekintése
  • Céges / Mezítlábas: Mezítlábas
Re:Reptéri tenderek ide vagy oda!
« Válasz #1: 2011 Május, 03, 11:58:33 »
0
Szervusztok,! szerintem csak arra írhat ki a reptér pályázatot ami az ö kezelésében van ;).
« Utoljára szerkesztve: 2013 Február, 28, 12:52:50 írta Egér »