A A A A
Szerző Téma: Kényszer tarifa kiszámítása ! :) egy mezítlábas kolléga :)  (Megtekintve 19541 alkalommal)

Nem elérhető Dodi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
  • Népszerűség: +1/-0
  • Nem: Férfi
  • Driver
  • Szempont: 0
    • Profil megtekintése
  • Céges / Mezítlábas: Mezítlábas
Egy matek kérdés 2010-ben! :)
Közel 24 éve mezítlábas taxisként dolgozom a fővárosban!
Napi 10-11 órát dolgozom, illetve tartózkodom a taxiállomásokon, átlagosan számolva naponta 3 fuvart tudok teljesíteni ez idő alatt, a fuvarok általában 10-15 percesek, ez azt jelenti, hogy szinte naponta 9-10 óra várakozással telik el.
A rezsim 3 kiló, ilyen helyzetben megszűnik a tarifa kérdés, itt már arról van szó,hogy mennyiért tudom eladni az egyes fuvarokat, hogy megéljek még ebben a kusza taxis világban!
Még az autót is le kellene cserélni 8 éves korában, legalább egy 4 évesre, és tovább... Tehát!?  ??? Fuvaronként, mennyi összeget kellene, hogy elkérjek az utasoktól ezeket figyelembe véve??
Taxis társadalom összefogása nélkül ez az állapot változatlan maradhat hosszú évekig!! A taxis ne a taxitársaságokért legyen, hanem a taxis, legyen a taxisért!
Én a közös egységes élhető tarifát, taxitársaságok nélkül tudom elképzelni!! Kb,4-5ezer taxi és 10-12 taxi társaság! Nem röhej? Nekünk taxisoknak kell irányítani a szakmát, nem pedig taxitársaságokat eltartani és nevetségessé tenni a taxi társadalmat!!
Megítélésem szerint a taxisok 70%-ka súlyos problémákkal küszködik! Minden rajtunk áll !!! :(
« Utoljára szerkesztve: 2019 Június, 21, 01:57:08 írta Köcsög taxis »

Nem elérhető Köcsög taxis

  • Adminisztrátor
  • Ifjonc
  • *****
  • Hozzászólások: 84
  • Népszerűség: +11/-0
  • Nem: Férfi
  • Driver
  • Szempont: 0
    • Profil megtekintése
  • Céges / Mezítlábas: Mezítlábas
Én a magam részéről annyit fűznék hozzá, hogy taxistársaság vagy inkább egy szervezet, egyesület (diszpécserközpont, telefon, iroda) arra szükség van, csak úgy, hogy azt a valódi taxisok irányítsák és ne olyan személyek akiknek teljesen más az érdekük.
Egy telefonszámmal rendelkező tulajdonost teljesen más motivál, más az érdeke, ők soha nem fogják a ti valódi érdekeiteket képviselni csak elhitetik veletek, hogy a ti érdekeidet is figyelembe veszik!
« Utoljára szerkesztve: 2020 Március, 09, 21:45:09 írta Köcsög taxis »

Nem elérhető to1

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
  • Népszerűség: +1/-0
  • Nem: Férfi
  • Driver
  • Szempont: 0
    • Profil megtekintése
  • Céges / Mezítlábas: Mikor hogy!
A válság gondolkodásra sarkalt. Remélem sikerül sokunk számára 1 teljesen új alapokon nyugvó vállalkozási formát felépíteni.
Addig is sok szerencsét a pályán !