A A A A
Szerző Téma: Néhány szó az új taxi rendeletr?l, amely született 2013. április 09-én.  (Megtekintve 13066 alkalommal)

Nem elérhető Köcsög taxis

  • Adminisztrátor
  • Ifjonc
  • *****
  • Hozzászólások: 84
  • Népszerűség: +11/-0
  • Nem: Férfi
  • Driver
  • Szempont: 0
    • Profil megtekintése
  • Céges / Mezítlábas: Mezítlábas
Budapest F?város Önkormányzata valamely hátsó nyomásra megalkotta ezt a taxis-rendeletnek nevezett „valamit”, annak ellenére, hogy a GVH nem támogatta, hiteles közgazdasági számítás nincs, hanem egyes érdekcsoportok, az eltelt évek alatt különböz? tarifa számokkal dobálózva, kértek fixtarifát.
Rövid lényege, tudják azt, hogy ezzel a tarifával a hatályos törvények betartása mellett nem lehet megélni, ezzel a mezítlábas taxistársadalmat teljesen kiirtják, majd cégzászló alá tartozó taxisokat hallgatólagosan békén hagyják, persze azért némi tagdíjemelés után, és ezzel teljesen tönkre verik ezt a foglalkozást.
A bent maradó „kiváltságosokat” (akik persze fizetnek valahová) életük végéig rabszolgasorsra, csalásokra kényszerítik, na persze nem az óra pörgetéssel, hanem amit a közvélemény is el?szeretettel támogat, azaz az óra törléssel. Azok a taxisvállalkozók, akik támogatják ezt, sajnos mély sötétségben élnek, azért szeretnék ezt a rendeletnek nevezett „valamit”, hogy majd tovább csalhassanak, a nyugdíjukról még álmodni se merjenek (vagy már nyugdíjasok), és persze fillérekért hordják (saját b?rüket kockáztatva) a budapesti elitet.

Én a magam részér?l minden elkövetek annak érdekében, hogy felszínre kerüljön az igazság, de sajnos nagyon nehéz, mert olyan TV m?sort még nem láttam, ahol bemutatják azt, mikor egy gombnyomásra elt?nnek az órából a teljesített fuvarok.

Mivel úgy érzem, hogy a rend helyett a káoszba megyünk, ezért minden létez? jogi lehet?séget meg fogok ragadni, annak érdekében, hogy tisztuljon a kép ebben a foglalkozásban.
Bár tudom, hogy reménytelen, hiszen ti vagytok többen, akik csalni akartok és mondjátok „ez így jó lesz”!

Ennek ellenére, mégis keresem azt a pár normálisan gondolkodni tudó taxist, akik hajlandóak a költségmegosztás mellett akár egy pertársaság formájában is, valami módon érvényt szerezni jogaiknak!

Aki úgy gondolja, hogy Budapest f?városa, tönkre tette már eléggé az életét és szeretne valamit még kezdeni magával, várom jelentkezését a kapcsolat menüpont alatt!

Végén csak egy kérdést teszek fel számodra tisztelt taxis olvasóm!
Elgondolkodtál-e már azon, hogy most itt csak néhány nevet említsek a teljesség igénye nélkül, például B?sz P, Tamás M, Dudás Z akik téged irányítanak, hogy nekik biztosan szép nyugdíjuk lesz, úgy, hogy nem csalnak! ...na és neked?
Addig is közzé teszem azt a levelet, melyet a GVH-nak címezve, de a NAV részére is elküldtem.
« Utoljára szerkesztve: 2013 Április, 17, 00:32:45 írta taxis »