A A A A
Szerző Téma: Újabb egyeztetés a szakma nagyjai részvételével! 2012 Április 05  (Megtekintve 15349 alkalommal)

Nem elérhető Köcsög taxis

  • Adminisztrátor
  • Ifjonc
  • *****
  • Hozzászólások: 84
  • Népszerűség: +11/-0
  • Nem: Férfi
  • Driver
  • Szempont: 0
    • Profil megtekintése
  • Céges / Mezítlábas: Mezítlábas
Megint el?relépés történt a szakmában az „érdekvéd?k” képviseletével!

B?vebben itt olvashatod!

Különösen felhívom a figyelmét mindenkinek Vitézy Dávid prezentációjára, valamint arra kérem azokat akik nem értenek egyet az itt tervezettekkel vagy ha más az elképzelésük, azok írjanak egy e-mailt az általuk megadott címre taxi@bkk.hu 2012-04-16 ig!

Én is ezt fogom tenni, és ezek után már csak a tachográf beszerelését valamint a munkába töltött  id? meghatározását kérem, aztán majd kigömbölyödik, hogy mire is elég az általuk kitalált tarifa.
Számomra els?sorban nem azzal van a probléma, hogy fejleszteni akarnak vagy egységesíteni, hanem megint csak kötelezettségeket akarják el?bb megteremteni és nem a feltételeket, ami alapján lehetne majd teljesíteni a kötelezettségeket.

Leghatározottabban elzárkózóm az el?l, hogy egyes csoportosulások az én nevembe hivatkozva mint „érdekvéd?k” a taxisok érdekeit védve eljárjanak és azt úgy tálalják mások elé mintha ténylegesen engem képviselnének! Ez az ? általuk hangoztatott érdekvédelem véleményem szerint, csupán egy látszat ami cégeik által fenntartható létszám valamint szerz?dött partnereik megtartására irányuló törekvés bármi áron, még a szakma lábbal taposásával is.
« Utoljára szerkesztve: 2012 Április, 06, 01:15:49 írta taxis »